W województwie mazowieckim otwieramy kolejne biuro działające pod szyldem Aspect Nieruchomości. Będzie to już 4 oddział naszej sieci w tym województwie, a 23 w całej Polsce.

Dokładnie biuro mieści się w Wyszkowie, 55 km na północny wschód od Warszawy, przy drodze krajowej nr 8 Warszawa – Białystok.

Doskonała lokalizacja biura, przy bardzo ruchliwej drodze, na parterze, z witryną oraz dużą reklamą na budynku. Duży ruch samochodowy i pieszych dodatkowo sprzyja prowadzeniu tej działalności.

W tym oddziale klienci będą mogli liczyć na pomoc w zakupie lub sprzedaży nieruchomości, najmie lub wynajmie lokali, ale też na załatwieniu formalności finansowych i ubezpieczeniowych. Dodatkowo oddział Aspect Nieruchomości Wyszków oferuje wyceny nieruchomości wykonywane przez doświadczonych rzeczoznawców majątkowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług w biurze Aspect Nieruchomości oddział Wyszków ul. Daszyńskiego 9 w godzinach od 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

                                                                                                                                                                              

Już od maja 2017r. zacznie działać Nasz Oddział w Sosnowcu. Biuro mieścić się będzie w samym centrum miasta. Ul. Modrzejowska 41 właśnie do tego rejonu się zalicza.

Lokal na parterze z dużą witryną to idealne miejsce na prowadzenie biura nieruchomości, w którym klienci oprócz zakupu lub sprzedaży nieruchomości będą mogli załatwić sobie ubezpieczenie lub finansowanie na dowolny cel. Jak zwykle w naszym biurze każdy klient może skorzystać z kompleksowej obsługi.

Gorąco ZAPRASZAMY

                                                                                                                                                                              

Aspect Nieruchomości umacnia swoją pozycję na rynku śląskim. Oddział w Tychach rozpocznie swoją działalność już od kwietnia 2017 roku.

Lokal znajduje się przy ulicy Damrota 63. Będzie otwarty w godzinach 9.00-17.00.

Oferty specjalne już są szykowane, dlatego od pierwszego dnia zapowiada się, że będzie ciekawa propozycja dla klientów.

Gorąco zapraszamy

                                                                                                                                                                              

Kolejny oddział Aspect Nieruchomości, który rozpoczyna swoją działalność w tym roku, a dokładnie od 10.03.2017 to oddział Oświęcim.

W województwie małopolskim Aspect Nieruchomości umacnia swoją pozycję, po biurach w Krakowie czas na Oświęcim. Biuro znajduje się na samym Rynku w kamienicy nr 12 lok 14.

Dodatkowym atutem tego oddziału jest duże doświadczenie w branży ubezpieczeniowej oraz budownictwie. Każdy klient będzie kompleksowo obsłużony. Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału i skorzystaniu z szerokiej oferty biura.

                                                                                                                                                                              

 

Nowy oddział Aspect Nieruchomości zaczyna działalność od 01.03.2017 w Pile. Biuro mieści się przy Al. Niepodległości 36 na parterze. Lokal  jest w doskonałej lokalizacji, przy ruchliwej drodze, w okolicy duża ilość zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz komercyjnej. Przy samym lokalu znajduje się parking dla klientów. Warto sprawdzić aktualną ofertę samemu, biuro otwarte jest w godzinach 9.00- 17.00.

Zapraszamy

                                                                                                                                                                         

Kolejnym etapem rozwoju naszej sieci jest tworzenie oddziałów w miastach, w których oddziały Aspect Nieruchomości działają już od dłuższego czasu. Ich sukces zachęca nowych Franczyzobiorców do skorzystania z naszej oferty i przyłączenia się do Aspect Nieruchomości.

Takim miastem jest między innymi nasza stolica, ponieważ to właśnie w Warszawie powstaje nowy oddział (drugi) Aspect Nieruchomości, który będzie się mieścił w ścisłym centrum przy ul. Pańskie 98 w lok 30.

Doświadczona kadra pracowników zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem lub sprzedażą nieruchomości do biura w godzinach 12.00 - 20.00.

Dokładne dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt - Zapraszamy

                                                                                                                                                                            

Drugi oddział w Krakowie !

To  już drugi oddział w Krakowie prowadzony przez tego samego Franczyzobiorcę. Zadowolenie ze współpracy i stabilność uzyskiwanych przychodów sprawiły, że możliwość rozwoju przez otworzenie kolejnego oddziału stało się realne. W Krakowie oddział powstał przy ul. Obopólnej 3B.

Wszystkich z dzielnicy i okolic Krowodrzy zapraszamy do nowego biura. 

                                                                                                                                                                                

Nowy Oddział Aspect Nieruchomości tym razem w województwie dolnośląskim, a dokładniej w Kłodzku rozpoczął swoją działalność od połowy grudnia 2016 roku.

Wszystkich zapraszamy na Plac Bolesława Chrobrego 24a w godzinach 9.00-17.00.

                                                                                                                                                                                 

W lipcu 2016 otworzyliśmy pierwszy oddział Aspect Nieruchomości w Katowicach, a dokładne przy ul. Rolnej 43c. Biuro znajduje się w biurowcu na pierwszym piętrze. Bardzo blisko Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Pierwsze oferty już są dostępne, dlatego też zapraszamy wszystkich klientów z okolicy na kawę do biura.

Już za niedługo dołączymy zdjęcia oddziału.

_______________________________________________________________________________________________________

Od 15.04.2016 roku Aspect Nieruchomości otwiera kolejne biuro, tym razem w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 115.

    ________________________________________________________________________________________________________

 

Od 01.03.2016 roku w Opolu zaczęło działać biura Aspect Nieruchomości, siedziba znajduje się przy ul. Reymonta 32 lok 2.

      _________________________________________________________________________________________________________

Już od czerwca 2014r. rusza nasza nowa placówka w Płocku.

Biuro znajduje się przy ul. Sienkiewicza 36 w doskonałej lokalizacji, blisko klientów.

Doświadczony personel gotowy jest do obsługi najbardziej skomplikowanej sprawy, szeroki wachlarz usług skierowany jest do zróżnicowanego klienta, mamy możliwość zaoferować obsługę kompleksową w całym procesie inwestycyjnym na rynku nieruchomości. Współpracujemy z firmami finansowymi, projektowymi, aranżującymi wnętrza, budowlanymi, wykończeniowymi. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, nasi agenci są do Państwa dyspozycji.