Promocja na DOM MAX 3

Cena katalogowa : 169 000 zł
Cena promocyjna : 146 000 zł

Dom w 7 dni gotowy do mieszkania - NOWOŚĆ

Powierzchnia użytkowa parteru: 77 mkw
Powierzchnia użytkowa poddasza: 40 mkw
Pow. zabudowy domu: 91,20 mkw
Osiągalna powierzchnia: 117 mkw


Wymiary domu: 12,00 x 7,60 m
Min. wymiary działki: 20,00 x 17,60 m

Krótki czas budowy dzięki modułowej zabudowie

Decydując się na domy modułowe, oszczędzasz także na czasie. Domy MAX montowane są zwykle 6 dni. Gotowe domy nie wymagają dodatkowych prac mokrych, dlatego można je budować także w zimie. Dzięki nowoczesnej technologii możemy również wybudować domy pasywne, które znacznie obniżą twoje dotychczasowe rachunki za ogrzewanie.

Domy pasywne – najniższe koszty ogrzewania

Tego rodzaju budynki to przede wszystkim wyjątkowo niskie zużycie energii cieplnej (mniej niż 15 kWh/m2 na rok, w porównaniu do nawet 120 kWh/m2 na rok dla domu tradycyjnego). Budowane przez nas domy pasywne odznaczają się ponad dziesięć razy niższą przenikalnością cieplną niż w przypadku budynków z pustaków. Jako doświadczeni specjaliści możemy dobrać takie materiały, aby domy energooszczędne i pasywne kosztowały jak najmniej. W ten sposób jeszcze bardziej podnosimy efektywność Twojej inwestycji.

30 lat gwarancji na domy prefabrykowane i modułowe

Niezależnie od tego, jaki dom wybierzesz, damy Ci na jego konstrukcję statyczną trzydzieści lat gwarancji. Nasze gotowe domy prefabrykowane budowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Drewno KVH (suszone komorowo, importowane z Niemiec), płyty Fermacell (uniwersalne płyty budowlane: dźwiękochłonne, ognio- i wilgocioodporne), to tylko niektóre wysokiej jakości materiały jakich używamy budując nasze domy z drewna."

Termopłyta

W cenie domu dajemy Termopłytę. Płyta ta, w odróżnieniu do powszechnie stosowanych w Polsce zwykłych płyt fundamentowych, przewyższa je jakością wykonania, termicznością i dokładnością, co powoduje że posadowione na niej domy, uzyskują najwyższą klasę energetyczności.

Szczegóły pod nr telefonu 515 262 406